Telefon
WhatsApp
Reklam Royal 2000


Neon Yazı

Tabela kullanımında daha etkili ve her uzaklıktan algılanabilir şekilde hizmet sunan neon tabela ürünlerinde, levha üzerine eklenecek yazı ya da rakamların neon ışıklandırma sistemi ile oluşturulması işlemleri uygulanır.
 
Reklam Royal 2000 tarafından uygulaması gerçekleştirilen neon tabelaların her kullanım alanına uygun şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. İstenilen boyut ve özelliklerde tasarlanacak tabelalar için, neon ışıklandırma ile yazı ve karakterler uygulanır. Genellikle birçok mağaza, tekel bayiler ve diğer dükkânlar için tercih edilen bu tabela türleri, gece de rahatlıkla okunmasını ve algılanmasını sağlar. Günün 24 saati açık olan mekânlar için en uygun tabela türlerinden birisidir.
 
Neon harf ve sayıların istenilen kutu ve tasarım içerisinde oluşturulması ile her mekân bu ürünü kolaylıkla kullanabilir. Kaliteli bir malzeme ve işçilik uygulaması ile gerçek neon etkisi oluşturulmakta ve tabela en uzak mesafeden dahi algılanabilir özellik göstermektedir. Mekân ismi ile birlikte tabela içerisinde istenilen markaların da neon şeklinde yazımı gerçekleştirilmektedir. Bu tabelalar sadece isim taşıma görevi ile değil, kullanıldığı mekânın önünde bir aydınlatma işlevi de göreceği için, çok tercih edilen tabela türlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.
 
Reklam Royal 2000 uzmanlığı yardımı ile neon tabelaların tasarımı ve üretiminde destek alınması mümkündür. Tüm mekân türleri için uygulanabilecek özelliği ile farklı boyut ve özelliklere karşı da esnek bir tabela olarak bilinmektedir. Uzun süreli kullanım sunması ve teknolojik yöntemler ile üretilmesi de ayrıcalıklarındandır.