Telefon
WhatsApp
Reklam Royal 2000


Işıksız Tabela

Tabela sistemleri içerisinde İzmir de en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan ışıksız tabela, isminden de anlaşılacağı gibi herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Reklam Royal 2000 olarak hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

Işıksız tabelalar çok farklı çeşitlerde olabilmektedir. İzmir de en fazla kullanılan ışıksız tabela çeşitleri arasında;

  • Alüminyum tabelalar,
  • Kutu harf tabelalar, (Krom, Pleksi, Strafor Köpük)
  • Dijital baskı tabelalar
  • Ahşap Tabelalar
  • Neon Tabelalar yer almaktadır.

Işıksız tabela fiyatları çok çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tabelanın konumundan şekline, boyutundan kullanılan materyaline kadar çok fazla değişken fiyatı etkilemektedir. Ancak en basit tabela şekli olarak kabul edilen bu tabelaların sağlam ve uzun ömürlü olması fiyatı kadar önemlidir. Reklam Royal 2000 olarak en iyi en uygun maliyette vermek için çalışmaktayız.

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması sebebiyle yapımında kompozit, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, üretimi, kurulum ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan etmenlerin başında gelir. Gerekli bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun seneler başarı ile hizmet verir.

Tabela firması seçiminde İzmir de kalitesini kanıtlamış firmalarla çalışılması, tabelanın hem tasarımının hem de malzemesinin dikkat çekici ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Royal Reklam 2000 olarak yıllardır başarılı şekilde tabela hizmetleri vermekteyiz. Her bütçeye uygun Işıksız tabela ihtiyacınız için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.