Telefon
WhatsApp
Reklam Royal 2000


Dijital Baskı

Dijital baskı günümüzde reklamcılık sektöründe kullanılan reklam tekniklerinin başında gelmekte. Dijital baskı branda, folyo, kumaş, kâğıt ve benzeri çeşitli ürünler üzerine gerçekleştirilebilir, dolayısıyla sınırsız uygulama alanına sahiptir. Dijital baskının tercih edilmesinin sebebi ise hem zaman hem de maliyet açısından tasarruflu olmasıdır.

Dijital baskı hizmetleri büyük formatlı ve yüksek hacimli yazıcılar ile mürekkep püskürtme ile elde edilir. Dijital baskı işlemleri ofset baskı yöntemine göre daha hızlı bir şekilde tamamlanabilir ve tasarım ortaya çıktıktan sonra hızlı bir şekilde baskıya alınabilir. Ofset baskı gibi metal kalıpların olmaması hem süre hem de maliyet açısından müşterinin lehine bir durum oluşturur.

İzmir ve çevresinde dijital baskı ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları İzmir tabela olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Dijital baskı fiyatları için İzmir Tabela firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler için en kısa sürede fiyat çalışması yaparak dönüş sağlamaktayız.